Hoe kunnen we jou helpen?

Een vraag over je project? Dringende herstelling inplannen? Vul het formulier in of bel ons op 32 (0)11 64 84 09.
Wil je een offerte opvragen? Dat is makkelijker via ons offerte-formulier.

Marie Curiestraat 75

3920 Lommel

+32 (0)11 64 84 09

info@polydak.be

Op zoek naar specifieke gegevens?

Raveel Pieter

Projectleider

pieter@polydak.be

Dillen Roel

Afdelingsverantwoordelijke bitumen

roel@polydak.be

Snoeckx Bert

HR-verantwoordelijke

Technisch commercieel medewerker

bert@polydak.be

van Mierlo Daan

Projectleider

daan@polydak.be

Schuurmans Roeland

Afgevaardigd bestuurder

roeland@polydak.be

Poelmans Tim

Projectleider

tim.poelmans@polydak.be

Beyens Gertjan

Afdelingsverantwoordelijke kunststoffen (PVC-TPO)

gertjan@polydak.be

Loos Jeroen

Projectleider

jeroen@polydak.be

Gysen Ellen

Administratief medewerkster

ellen@polydak.be

"*" geeft vereiste velden aan

Voornaam*
Achternaam*
Consent*
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologieën (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.