Hoe kunnen we jou helpen?

Een vraag over je project? Dringende herstelling inplannen? Vul het formulier in of bel ons op 32 (0)11 64 84 09.
Wil je een offerte opvragen? Dat is makkelijker via ons offerte-formulier.

Marie Curiestraat 75

3920 Lommel

+32 (0)11 64 84 09

info@polydak.be

Op zoek naar specifieke gegevens?

Beyens Gertjan

Afdelingsverantwoordelijke kunststoffen (PVC-TPO)

gertjan@polydak.be

Dillen Roel

Afdelingsverantwoordelijke bitumen

roel@polydak.be

Gysen Ellen

Administratief medewerkster

ellen@polydak.be

Loos Jeroen

Projectleider kunststoffen

jeroen@polydak.be

Neyens Dries

HR-verantwoordelijke

dries@polydak.be

Poelmans Tim

Projectleider kunststoffen

tim.poelmans@polydak.be

Raveel Pieter

Projectleider bitumen

pieter@polydak.be

Schuurmans Roeland

Afgevaardigd bestuurder

roeland@polydak.be

Snoeckx Bert

Gebouwen

Preventieadviseur

Wagenpark

bert@polydak.be

van Mierlo Daan

Projectleider kunststoffen

daan@polydak.be

"*" geeft vereiste velden aan

Voornaam*
Achternaam*
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologieën (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.